Telefon

0212 415 94 40 PBX

Biz Kimiz

1969 yılında Mustafa ERGEN tarafından kurulmuştur. Geçen yıllar içerisinde sayısız endüstriyel tesiste havalandırma sistemlerine imza atılmıştır. Geçen yıllar sektörel gelişimler doğrultusunda firmamızın faaliyet konusu genişletilerek, mekanik tesisat sistemleri konusunda çalışılmaya başlanmıştır. Edinilen tecrübeler doğrultusunda binaların can damarı altyapı sistemleri konusundaki taviz verilmeden yapılan yüksek kaliteli uygulamalar yine gelen talepler doğrultusunda bizleri bina inşa eden bir yapıya dönüştürmüştür.

Birbirine temelden bağlı ve bir bütünün ayrılmaz parçası olan iki faaliyet konusu tek çatı altında başarılı bir şekilde yürütülmektedir.

Bina imalatlarımız, iç mimari uygulamalar ve tüm uygulamalarının alt yapılarında edinilen tecrübelerin kullanımı sizlere eksiksiz ve sorunsuz yaşam alanları sunmaktadır. Sizlere kalan, yaşadığınız alanlarınızı mutluluk kaynağı anılarınızla beslemek olacaktır.

Temel prensibimiz,
Profesyonel çalışma ekibi ile amatör ruhunu kaybetmeden, kaliteli, süratli ve tam zamanında hizmet verme anlayışını benimseyerek, sonuç odaklı bir şekilde siz değerli dost ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, "hiçbir kaygı içerisinde olmadan sadece ve sadece işimizi yapmaktır.’’

İnanıyoruz ki, bu temel prensip bizi sizlerle birlikte en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Murat ERGEN
^